live

Британія позбудеться викидів парникових газів до 2050 року

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Уряд Великої Британії ухвалив оновлену кліматичну стратегію, якою передбачено повне припинення викидів парникових газів в атмосферу до 2050 року.

Про це повідомляє BBC, передає Громадське.

У кліматичній стратегії, що діяла у Британії раніше, передбачалось скорочення викидів парникових газів на 80%, однак уряд країни вирішив оновити стратегію, зробивши її ще більш радикальною.

Зазначається, що скорочення парникових газів в оновленій стратегії називають «скороченням до чистого нуля». Це означає, що у 2050 році ті викиди парникових газів, які скоротити все ж не вдасться, будуть компенсувати висадками нових дерев або абсорбуванням парникових газів з атмосфери.

«Британія провела світ до багатства через викопне паливо у часи Індустріальної революції, тож це логічно, щоб Британія повела світ в протилежному напрямку», – повідомила прем’єр Великої Британії Тереза Мей, коментуючи нову стратегію.

За розрахунками, наведеними у новій стратегії, якщо решта країн світу підуть тим же шляхом, який обрала Британія, то існує 50% ймовірність того, що середня температура не підніметься на критичних 1,5 градуса за Цельсієм. Останній показник вважають незворотною точкою для небезпечних змін клімату.

«Зараз настав час йти ще далі та ще швидше у питаннях збереження довкілля для наших дітей. Ми мусимо повести світ до чистішої та зеленішої форми зростання», – додала Мей.

Читайте також: Стародавніх римлян звинуватили у зміні клімату Європи.

Підготувала Юліана Бакаляр,

Для ІА ZIK

Loading...
Loading...
Loading...