500 тисяч: Син Гриценка оголосив кошторис свого мажоритарного походу

ZIK

Якщо вдасться залучити велику кількість волонтерів, виборча кампанія на окрузі може обійтись у 400-500 тисяч гривень. Ці кошти, в основному, будуть спрямовані на борди, донесення своєї позиції. Волонтери ж зможуть закрити велику затратну частину.

Про це в ефірі  хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі ZIK заявивзаявив лідер «Автомайдану» Олексій Гриценко.

Він розповів: уже приблизно підрахував кошторис свого балотування на окрузі в Дарницькому районі столиці.

«Якщо матимемо велику кількість волонтерів, провести компанію на окрузі можна буде за 400-500 тисяч гривень», – зазначив Гриценко.

На запитання, чи може собі таке дозволити, лідер «Автомайдану» підкреслив: тут йдеться не лише про нього.

«Це не я, це я говорив із друзями, командою. Розумію, що потрібно буде ще звертатись. Тобто, що більше цього буде, то більше буде можливостей. Це питання і діджитал, і бордів. Волонтери закриють велику затратну частину», – пояснив Гриценко.

Він додав: реалістично оцінює ситуацію. Зараз бачить, що має можливості перемогти.

«Я поговорив з друзями, пояснив свої шанси, конкурентів, ми проговорили можливості – і шанс є, якщо до жителів Дарницького району вдасться донести, що це щиро і дійсно працюватиме професійна людина. Я покажу, що в стані зробити, принаймні для району», – зазначив Гриценко.

Як повідомлялось раніше, співачка Софія Федина заявляла, що замість якісного депутата, який добре зарекомендував себе у попередніх скликаннях РФ,  зараз люди готові голосувати за «невідому табуретку».

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Loading...
Loading...
Loading...