Журнал «Власть денег» проведе дискусійну панель про гривню та кредитування бізнесу

Журнал «Власть денег» проводить дискусійну панель «Яким буде курс гривні і як відновити кредитування бізнесу в Україні?», присвячену питанням курсової стабільності та фінансуванню реального сектору економіки в Україні.

Експерти і політики поспілкуються про зовнішні і внутрішні ризики для курсу гривні і ефективність грошово-кредитної політики НБУ. Зокрема, розглядатимуться можливості для зменшення процентної ставки і переправлення вільних коштів банківської системи на кредитування підприємств.

Учасники дискусії шукатимуть відповіді, що заважає кредитним установам активніше фінансувати бізнес та як здешевити позики через відновлення довіри між банками і вкладниками і зменшення ризиків. У цьому контексті окрему увагу фахівці приділятимуть питанню проблемних кредитів.

До участі в дискусії запрошені: народний депутат України Вадим Денисенко, голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин, екс-заступник голови Національного банку України, ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко, директор Експертно-аналітичного центру «Оптіма», доктор економічних наук, професор КНЕУ, головний консультант Експертно-аналітичного центру НБУ Тетяна Унковська, заступник директора Центру економічних стратегій Марія Репко, а також Ігор Уманський, економіст, в.о. міністра фінансів України (2009-2010 р.р.).

Дискусійна панель відбудеться 13 червня о 13:00 в конференц-залі «New York» готелю Hilton за адресою бульв. Т.Шевченка, 30.

Loading...
Loading...
Loading...