Новини » Політика

Зеленський наважився піти на вибори у відповідальний момент, коли Вакарчук не зміг, — Олещук

ZIK

Імовірно, репутація та імідж Святослава Вакарчука постраждали через те, що він не наважився піти на президентські вибори.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Петро Олещук.

«Можливо, у майбутньому парламенті ми побачимо союз між партіями «Слуга народу» і «Голос». Цікаво, що деякі учасники обох політсил представляють одні і ті ж структури, зокрема, Центр протидії корупції», — говорить політолог.

Петро Олещук називає схожість і відмінність між двома партіями.

«На мою думку, «Слуга народу» і «Голос» — дуже подібні декларацією цілей, програмних засад, людьми. Відмінність лише у персоні лідера», — коментує політолог.

Володимир Зеленський завоював першість, бо наважився піти на вибори у відповідальний момент, на що Святослав Вакарчук не пішов, звертає увагу експерт.

«Це серйозно вдарило по іміджу і потенціалу Вакарчука. Зеленський наважився і став президентом, а Вакарчук — ні, хоч виборці дуже довго цього чекали від нього», — зазначає політолог.

Відібрати голоси у Володимира Зеленського Святослав Вакарчук не зможе, переконаний Петро Олещук.

«Вакарчук може відібрати у Петра Порошенка, чиї  виборці чекають оновлення і змін, проте недовіряють Зеленському. На це є ряд причин, серед яких підозру у некомпетентності, симпатія до Росії. Тому проукраїнський Вакарчук перебирає на себе частинку виборця Порошенка», — політолог.

Петро Олещук пояснює, чому коаліція «Слуги народу» і «Голосу» — вигідний союз.

«Формування коаліції «Слуги народу» і «Голосу» — дуже ймовірне. Воно навіть вигідне, бо слугувало б заспокійливим фактором для виборця, який переживає, що Зеленський — проросійський», — коментує політолог.

Нагадаємо, раніше Петро Олещук назвав основну кадрову проблему української політики.

Читайте більше новин на тему: Святослав ВакарчукLoading...