Новини » Політика 11 червня, 2019, 21:20
Замість якісного депутата люди готові голосувати за «невідому табуретку», – Софія Федина
ZIK
ZIK

Якщо є запит на те, щоб усунути від влади усіх старих політиків, то не зрозуміло, на кого саме їх потрібно змінити і кого люди хочуть бачити?

Це зазначила громадська діячка Софія Федина ви ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пані Федина зауважила, що та партія, яка має тенденцію набрати найбільшу кількість місць у парламенті, а це партія «Слуга народу», зараз досить розгублена. Її представники самі ще не знають, чого конкретно хочуть, а тому слідують тому, що скаже суспільство.

«Таке враження, що кожна політична позиція партії закидається в громадській простір. Хтось із представників команди говорить одне, після чого суспільство обурюється, але тут же від іншого представника Зеленського лунають пояснення, що, мовляв, ми не то мали на увазі. І в результаті виходить так, що люди, які представляють одну політичну силу, роблять суперечливі заяви», – підкреслила Софія Федина.

На думку активістки, це мало би змусити виборця задумати абсолютно щодо всіх політичних сил. Оскільки якщо немає спільної позиції, то через це однозначно у майбутньому виникатимуть проблеми.

«Наприклад, якщо є депутат, який працював весь час, подавав законопроекти і показав себе як якісний, але поряд з ним є поки що пусте місце, скажімо, «табуретка» від «Слуги народу», то дослідження показують, що є велика тенденція голосування за «невідому табуретку». Але якщо є запит на те, щоб усунути від влади усіх старих політиків, то не зрозуміло, на кого саме їх потрібно змінити і кого люди хочуть бачити», – наголосила Софія Федина.

Як повідомляли, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, проведеного за період з 26 травня по 7 червня, на позачергових виборах у Верховну Раду до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 11:45 :04