Новини » Світ 273 Читать эту новость на русском

З дна Дунаю підняли катер, що затонув у Будапешті. Доля дев’ятьох туристів досі не відома

З дна Дунаю підняли катер, що затонув у Будапешті. Фото: Getty Images\Global Images Ukraine

У Будапешті з річки Дунай витягли затонуле унаслідок аварії пасажирське судно Hableany, на якому перебували південнокорейські туристи.

Про це повідомляє Yonhap, передає Укрінформ.

«Затонулий човен підняли з Дунаю рано-вранці у вівторок через майже два тижні після його смертоносного затоплення, унаслідок чого 26 південнокорейців загинули або зникли безвісти», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, плаваючий кран підняв катер Hableany з води під мостом Маргіт в центрі Будапешта. Рятувальники сподіваються, що це допоможе знайти тіла восьми пасажирів та капітана, доля яких досі залишається невідомою.

Операції з підйому корабля почалися приблизно о 6:30 ранку за місцевим часом.

Довідка IA ZIK.

29 травня прогулянковий катер Hableany під час швартування зіткнувся на річці Дунай з круїзним судном Viking Sygin. Катер перевозив 33 південнокорейських туристів, з ними на борту також були два угорці-члени екіпажу.

Кількість загиблих внаслідок зіткнення прогулянкового катера з круїзним судном на Дунаї в Будапешті зросла до 20 осіб.


Реклама

Перевезення вантажів - це надзвичайна потрібна послуга. До ваших послуг компанія "Булава". Більш детальну інформацію ви знайдете на нашому офіційному сайтіhttps://bulava.ua. Надаємо послуги крана маніпулятора та оренду складської техніки.

Loading...
Loading...
Loading...