live
Новини » Львів 601 Читать эту новость на русском

З 1 липня львівські тролейбуси змінять нумерацію

«Львівелектротранс» змінює нумерації тролейбусів. Нові номери сформували додаванням до старих числа 20. Зміни набудуть чинності вже з 1 липня. Водночас, схеми маршрутів львівських тролейбусів залишаються незмінними.

Нові номери тролейбусних маршрутів сформовані так:

Попередній номер

Новий номер

№ 2

№ 22

№ 3

№ 23

№ 24

№ 24

№ 5

№ 25

№ 7

№ 27

№ 9

№ 29

№ 10

№ 30

№ 11

№ 31

№ 12

№ 32

№ 13

№ 33

 

Такі зміни пов’язані з тим, що у місті з впровадженням електронного квитка планують запровадити і єдину систему нумерації транспорту. Тоді як нині є тролейбуси, трамваї і автобуси з однаковими номерами. Як пояснюють у «Львівелектротрансі», це збиває з пантелику містян і туристів. А за єдиної нумерації пасажир чекатиме на зупинці не певний вид транспорту, а свій маршрут.

«Ще з радянських часів громадський транспорт розвивали не як єдину систему, а як окремі напрямки. Тролейбуси, трамваї, автобуси жили кожен своїм життям. І кожен розвивався незалежно один від одного. Європейський досвід показує, що ця система дуже неефективна, бо громадський транспорт має працювати як єдина система. Має бути номер маршруту, а не номер виду транспорту. Не може бути трамвай №1, тролейбус №1, і автобуси №1. Має бути маршрут №1, тоді це дає можливість комбінувати: на момент реконструкції якоїсь вулиці, трамвай може замінити автобус», – пояснив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Єдина система нумерації передбачатиме: номери від 1 до 19 – будуть зарезервовані за трамваями. Відтак, в їхній нумерації нічого не змінюється. Номери від 20 до 39 – тролейбусні, і номери від 40 і до 99 –  будуть за автобусами. Втім, змінювати нумерацію маршруток наразі не будуть. Це станеться лише з початком дії електронного квитка.

Loading...
Loading...
Loading...