Новини » Регіони 11 червня, 2019, 10:40
Вулицю у Тернополі назвали іменем загиблого у ДТП відомого спортсмена Андрія Пушкаря
Вулицю у Тернополі назвали іменем загиблого у ДТП відомого спортсмена Андрія Пушкаря
Вулицю у Тернополі назвали іменем загиблого у ДТП відомого спортсмена Андрія Пушкаря

Вулиця Проектна-209, розташована у Тернополі, в житловому районі «Південний», офіційно перейменована на вулицю імені Андрія Пушкаря.

Як повідомили IA ZIK у мерії Тернополя, відповідне рішення прийняли на черговій 35-й сесії Тернопільської міської ради після розгляду електронної петиції «Назвати одну із вулиць на честь Андрія Анатолійовича Пушкаря», та з урахуванням висновків постійних комісій міськради з питань містобудування та з гуманітарних питань.

«Вулиця, що відтепер носить ім’я багаторазового чемпіона світу з армреслінгу Андрія Пушкаря, простягається у напрямку Березовиці, поблизу автомобільного ринку, – пояснив міський голова Сергій Надал. – Проект рішення пройшов відповідні регуляторні процедури та обговорення з громадськістю».

Довідка ІА ZIK.

Андрій Пушкар – спортсмен-рукоборець, тренер, Заслужений майстер спорту України (з 2006 року), 15-разовий чемпіон світу, 16-разовий чемпіон Європи, 7-разовий переможець Кубка світу серед професіоналів.

В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів. А з усього світу привіз нагороди з-понад 30 країн.

Лауреат номінації «Разом з олімпійцями» конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини-2015», нагороджений Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» (2016 рік).

Андрій Пушкар працював тренером у центрі фізичної культури Тернопільського національного економічного університету, був президентом Тернопільської федерації армспорту.

Загинув 14 листопада 2018 року у ДТП на Рівненщині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:16 :44