Новини » Регіони 40

В Івано-Франківську відкрили виставку на підтримку полонених українських моряків

В Івано-Франківську відкрили благодійну виставку на підтримку полонених українських моряків. Експозиція називається «Повернення доДому» і розташована в мистецькому просторі «Ваґабундо».

Про це пише «Галка».

Крім виставки тут діє і благодійний ярмарок, де кожен може придбати картини, ювелірні, шкіряні та керамічні вироби. Усі виручені кошти будуть передані батькам полонених.

За словами Дмитра Ейдера, батька наймолодшого полоненого Андрія Ейдера, Івано-Франківськ – уже восьме місто, в якому організовують таку експозицію.

Після Івано-Франківська виставка поїде в Надвірну, Одесу та інші міста України. Ще у планах – повезти цю експозицію за кордон – в Америку та Іспанію.

«Виручені кошти збираємо на речі, необхідні хлопцям у полоні, на проєкт «Незламні духом» (виготовлення особливих кортиків, якими нагородимо хлопців по поверненню), та на підтримку цих же виставок», – додає батько військовополоненого.

Мачуха Андрія Ейдера пані Євгенія каже, що на виставці представлені картини 24 митців. Вони написані маслом, аквареллю і виконані в різних техніках.

Також Євгенія Ейдер закликає усіх небайдужих писати ув’язненим морякам листи.

Виставку «Повернення доДому» хочуть організувати у всіх містах, звідки родом полонені моряки.

У Франківську експозиція триватиме цілий тиждень до 17 червня.

Loading...
Loading...
Loading...