Новини » Події

В Армянську, в Криму, жителі знову скаржаться на запах кислоти

Армянськ, анексований Крим. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Жителі Армянська, що на півночі окупованого Криму, повідомили про те, що у місті відчувається запах кислоти.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на кримську блогерку RoksolanaToday&Крим.

«В Армянську панікують. Вважають, що зелень горить від кислоти», – йдеться в повідомленні.

«Помічали, що останнім часом знову почало смердіти кислотою, і гойдалки липкі! Напевно, в кислоті (справа – УНІАН)», – пишуть мешканці. «Так, є, і висип у дитини», – коментують інші.

Як повідомлялося, у ніч на 24 серпня 2018 року в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з’явився невідомий наліт «липкої іржі», яким вкрилися металеві предмети. Місцеві жителі почали скаржитися на утруднене дихання, першіння в горлі, висип і загальне нездужання. 4 вересня окупаційна влада Криму оголосила про закриття заводу Кримський титан у зв’язку з викидом токсичних речовин у повітря в Армянську і околицях.

10 жовтня жителі Армянська знову почали повідомляти про хімічні викиди у повітря. Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов’язано з випарами кислотного вмісту накопичувача, у який скидають хімічні відходи з 1971 року. Наслідки екологічної катастрофи спостерігалися і на території, що межує з Кримом Херсонської області. Українське слідство розглядає три версії забруднення повітря: через неправильну експлуатацію заводів на півночі півострова; через викид в атмосферу хімікатів в результаті військових навчань РФ і навмисне забруднення повітря Росією для дестабілізації ситуації в Херсонській області з метою відновлення подачі води в окупований Крим.

Читайте більше новин на тему: окупований КримLoading...