Новини » Регіони 11 червня, 2019, 12:55
У Тернополі – масштабна реконструкція тепломереж
У Тернополі – масштабна реконструкція тепломереж
У Тернополі – масштабна реконструкція тепломереж

У Тернополі впродовж усього літнього періоду проводитимуть масштабну реконструкцію котелень та заміну труб тепломереж.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міської ради, наразі ремонтні роботи проводяться на котельнях, розташованих на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с. Аа також розпочато заміну ділянок теплової мережі на вулицях Лесі Українки, Протасевича та Київській.

За словами начальника відділу інвестиційного розвитку КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Ореста Куриляка, котельня, що на вул. Лесі Українки, працювала понад 40 років і за цей час обладнання вичерпало свій експлуатаційний ресурс та потребувало заміни.

Старе обладнання демонтували, натомість планується встановити сучасні газові котли виробництва Viessmann загальною потужністю 30 МВт. Таке котельне обладнання дозволить забезпечити належне постачання теплової енергії споживачам більшої частини мікрорайону Східний.

Водночас, від цієї котельні проводять заміну ділянок теплової мережі на вулицях Лесі Українки та Протасевича. Старі й зношені тепломережі замінюють на ізольовані, зроблені за сучасними технологіями. Такі ж роботи тривають і на території котельні на вул. Київській, 3с.

Загалом, до початку опалювального сезону у Тернополі заплановано замінити близько трьох кілометрів труб централізованого опалення за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:31 :05