Новини » Світ 11 червня, 2019, 8:16
У Путіна кажуть, що лідер демократів Молдови таємно пропонував федералізацію країни
Віцепрем’єр Росії Дмитро Козак (л) і президент Молдови Ігор Додон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Віцепрем’єр Росії Дмитро Козак (л) і президент Молдови Ігор Додон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Віцепрем’єр РФ Дмитро Козак, який є спецпредставником президента Путіна з питань співпраці з Молдовою, заявив, що молдовський олігарх, лідер Демократичної партії Влад Плахотнюк запропонував проросійській Партії соціалістів створити спільну коаліцію і, зокрема, врегулювати придністровський конфлікт шляхом федералізації Молдови.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Коммерсант.

За словами Плахотнюка, саме Росія, зокрема Козак, пропонував йому вирішити придністровський конфлікт через федералізацію республіки. Проте Козак стверджує: 3 червня наприкінці кінці зустрічі з представниками Демократичної партії Плахотнюк в присутності своїх соратників в конверті передав пропозиції про умови створення коаліції з Партією соціалістів.

«Ознайомившись зі змістом конверта, ми з подивом побачили пропозиції відверто антиросійської Демпартії про радикальну зміну зовнішньополітичного курсу Молдови з переорієнтацією на Росію і про врегулювання придністровського конфлікту на основі федералізації Молдови», – сказав Козак.

Він переконує: тему врегулювання придністровського конфлікту і федералізації Молдови Москва ні з ким з політичних партій не обговорювала.

Читайте більше новин на тему: Молдова

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 11:34 :45