Новини » Львів

У Новояворівську відбувся фестиваль для людей з особливими потребами «Політ з одним крилом»

У Новояворівську відбувся фестиваль для людей з особливими потребами

У місті Новояворівську відбувся І Яворівський районний фестиваль творчості людей з особливими потребами «Політ з одним крилом».

Про це повідомив сьогодні, 11 червня, власкор IA ZIK з посиланням на радника голови Яворівської районної ради з питань роботи із зверненнями громадян, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Тетяну Янюк.

Під час І  районного фестивалю творчості  люди з особливими потребами розкрили свої таланти: співали, танцювали, декламували поезії, демонстрували урок мови жестів тощо. Зокрема, поранений на Сході воїн Михайло Ляля взяв участь у хореографічній постановці, танцюючи на інвалідному візку.

У холі Палацу культури «Кристал» було презентовано виставку робіт учасників дійства.

Чимало гостей зібралося, аби підтримати та привітати учасників фестивалю, зокрема, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, голова Яворівської РДА Ігор Самардак, мер Новояворівська Василь Муравель, начальник відділу культури, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Наталія Лялюк, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська, секретар Новояворівської міської ради Іванна Попик, директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк, мешканці та гості міста.

Керівництво району та міста нагородило учасників фестивалю Дипломами та подарунками.

У Новояворівську відбувся фестиваль для людей з особливими потребами
У Новояворівську відбувся фестиваль для людей з особливими потребами
Loading...