Новини » Суспільство 11 червня, 2019, 22:00
Супрун розповіла про лікувальні властивості літніх ягід

Виконувач обов’язків міністра здоров’я Уляна Супрун розповіла про лікувальні властивості літніх ягід.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, шовковиця – модний суперфуд, а не сміття під ногами. А вишні – не просто начинка для пирогів чи сировина для наливки, а снодійне.

«Шовковиця багата на розчинну і нерозчинну клітковину і менш калорійна, ніж яблучний сік чи молоко. Якщо ви їсте щось солодке – подбайте про споживання клітковини. Так рівень цукру не зростатиме стрімко, а кишкові бактерії будуть щасливі і віддячать синтезом вітаміну В1», – зазначає медик.

Супрун розповідає про просте правило – все яскраве нам корисне.

«Чорна і червона шовковиця багаті на поліфеноли. Вони потрібні для здоров’я судин та захисту наших власних молекул від пошкодження вільними радикалами. За складом шовковиця нагадує червоне вино, і каву», – вказує вона.

Також, вказує чиновниця, шовковиця нормалізує ліпідний профіль крові та зменшує ймовірність атеросклерозу. Щоб відчути результат, слід принаймні 6 тижнів їсти по 45 грамів шовковиці.

«Шовковиця може покращувати рівень цукру натщесерце. Показано це, щоправда, на щурах. У здорових людей шовковиця покращує чутливість до інсуліну», - додала вона.

Також, за словами Супрун, шовковиця захищає нейрони від ішемічного стресу і має певну протипухлинну дію. Водночас, наголошуємо, що це жодним чином не робить шовковицю ліками, тим більше від раку.

Крім того, у шовковиці багато заліза та калію і вітамінів С, К та Е.

Супрун підкреслює, що ягоди шовковиці можна сушити, як родзинки, або заморожувати.

«Вишні та черешні теж не пасуть задніх. Їх розглядають як нутріцевтики – продукти, що мають певні лікарські властивості і призначені для регулярного вжитку. Так і запам’ятайте – черешня це ліки», – додала керівниця МОЗ.

За словами медика, вишня і черешня запобігають деформації кісткової тканини в дітей з ожирінням, і ці кісточкові радять їсти всім дітям.

«Антоціани вишень – пігменти, що роблять її червоною – пригнічують ферменти циклоокисгенази. Так само, як ацетилсаліцилова кислота. Тобто вишні мають протизапальну дію і можуть зменшувати больовий синдром», – зазначає Супрун.

Ці ж сполуки, пояснює медик, активують знайому вам автофагію в разі жирового переродження печінки, не пов’язаного з алкоголізмом.

«Огляд у науковому журналі Nurtients повідомляє, що вишні покращують стан людей із остеоартритом, зменшують оксидативний стрес і запалення, знижують тиск і сприяють відновленню м’язів.

Вишні та черешні варто їсти проти ночі. Завдяки високому вмісту мелатоніну вони покращують сон», - каже очільниця МОЗ.

«Якщо вишні, черешні чи шовковиця ростуть у вас на подвір’ї, просто помийте руки з милом, перш ніж вийти на полювання за мелатоніном та антоціанами. Якщо ви купуєте фрукти, неодмінно мийте їх. Після фруктів варто прополоскати рота водою, щоб змити кислоту.

Пам’ятайте, що варення чи наливки – не найкращий спосіб переробки ягід та фруктів. Краще сушити чи заморожувати все те, що ви не змогли з’їсти влітку», – резюмувала Уляна Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 11:43 :51