Новини » Події 11 червня, 2019, 7:59
Реабілітацію у Болгарії пройдуть ще восьмеро учасників бойових дій на сході України

До Болгарії на двотижневу реабілітацію до військово-медичної лікарні «Калероя» (м. Хисар) вирушила тринадцята група з восьми травмованих учасників бойових дій на сході України.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

«Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яку було підписано в жовтні 2017 року, та завдяки плідній співпраці між болгарською стороною і залученими до реалізації проекту українськими міністерствами та відомствами й Агенції НАТО з підтримки та постачання», – повідомляють у Генштабі.

Відповідно до угоди, витрати, пов’язані з проходженням фізіотерапії протягом двох тижнів та розміщенням, забезпечуватиме болгарська сторона.

Витрати, пов’язані з міжнародним і місцевим транспортуванням, медичним страхуванням і харчуванням на період медичної реабілітації, забезпечить Трастовий фонд НАТО в Україні у сфері медичної реабілітації. Українська сторона фінанси на реалізацію цього проекту не витрачає.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 13:21 :49