Новини » Політика 11 червня, 2019, 16:15
Представник Зеленського у КС назвав дату, коли оголосять рішення про розпуск ВРУ
Конституційний суд України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Конституційний суд України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Представник президента Володимира Зеленського у Конституційному Суді Федір Веніславський не допускає можливості визнання указу президента про розпуск Верховної Ради 8-го скликання таким, що не відповідає Основному закону.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми не допускаємо можливості визнання указу президента неконституційним. Таких підстав немає», – заявив Веніславський.

За його словами, парламентська більшість припинила свою діяльність 29 березня 2016 року після виходу з коаліції фракції Радикальної партії, і відтоді коаліція замість необхідних 226 голосів налічувала лише 216.

Представник Президента також зазначив, що оскільки КС визнав розгляд цього подання невідкладним, рішення у справі має бути оголошене не пізніше 29 червня.

Нагадаємо, у вівторок о 10 годині Велика палата КС розпочала розгляд справи щодо відповідності Конституції указу «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8-го скликання та призначення позачергових виборів». Конституційний суд отримав подання щодо указу президента про розпуск Верховної Ради 24 травня. 21 травня Володимир Зеленський підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 11:37 :13