Новини » Політика 11 червня, 2019, 4:20
Піар «збитих льотчиків», – Менендес про порушені ГПУ справи через заяви про Донбас
ZIK
ZIK

Єдина ціль справ, які Генпрокурор відкрив через заяви Зеленського і Кучми – це політичний піар Юрія Луценка й усіх інших «збитих льотчиків», які зараз мріють повернутися до влади.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив голова аналітичного центру «Інститут регіональної політики» Енріке Менендес.

Як відомо, 7 червня Володимир Зеленський заявив «про втрату Росією контролю над найманцями». Він висловив сподівання, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами.

Після цієї заяви Глави держави Генеральна прокуратура України відкрила три кримінальні провадження.

За словами Енріке Менендеса, заяви Генпрокурора, які він зробив щодо цих проваджень – це ніщо інше як «низький політичний піар».

«Тут потрібно значити, що за Зеленського проголосувало 73% українців. Ми – демократична країна, де громадяни дають легітимний мандат своєму лідеру на проведення тієї політики, яку він вважає за потрібне. А перед виборами він обіцяв закінчити війну на Донбасі мирним шляхом. І після виборів питання закінчення війни є чи не найголовнішім.

І для цього Президент має усі повноваження. Саме для цього він делегує в ТКГ у Мінську свого посла, роль якого зараз виконує Кучма»,– пояснив голова аналітичного центру «Інститут регіональної політики».

А коли Генпрокурор заводить справи проти людини, яка, виконуючи державне доручення, намагається припинити війну, то, на думку Менендеса, це підступний та підлий крок.

«Єдина ціль таких справ – політичний піар Юрія Луценка й усіх інших «збитих льотчиків», які зараз мріють повернутися до влади»,– підсумував Енріке Менендес.

Нагадаємо, глава країни Володимир Зеленський вийшов на брифінг з колишнім президентом України Леонідом Кучмою, під час якого заявив, що Кучма повертається до переговорів й пообіцяв відновити Мінський процес і анонсував першу зустріч в тристоронньому форматі.

Леонід Кучма на переговорах у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу. Спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік заявив, що наступному засіданні це буде обговорюватись.

Також Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 22:04 :46