Новини » Регіони 11 червня, 2019, 14:36
На Тернопільщині виявили 65 іноземців-нелегалів
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

65 незаконних мігрантів і 300 тисяч гривень штрафів – результат профілактичних заходів «Мігрант» на Тернопільщині.

Як повідомили IA ZIK в управлінні ДМС України в Тернопільській області, з 1 березня по 31 травня міграційники разом із правоохоронцями перевіряли місця можливого перебування, проживання чи працевлаштування іноземців як на території обласного центру, так і в районах. Під час однієї з таких перевірок на Кремениччині було виявлено одразу 9 громадян Республіки Молдова, які незаконно перебували на території України. Примітно, що усі вони – родичі. Щодо порушників прийнято рішення про примусове повернення з України, яке вони уже виконали.

Із 65 іноземців-нелегалів стосовно 63 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження. Одного іноземця рішенням суду видворено за межі України. Ще одного поміщено в пункт тимчасового перебування іноземців, де він очікуватиме видворення.

Крім того, майже 200 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, як іноземців, так і українців, які сприяли іноземним громадянам у скоєнні даних правопорушень. Загальна сума накладених штрафів складає майже 300 тисяч гривень.

Попри завершення профілактичних заходів, робота з протидії нелегальній міграції триватиме на Тернопільщині й надалі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 05:16 :37