live
Новини » Регіони 105

На Прикарпатті зареєстрували 34 ОТГ

В Івано-Франківській області зареєстрували 34 об’єднану територіальну громаду. Підгайчиківська ОТГ отримала позитивний висновок ОДА. До її складу також увійшли Загайпільська сільська рада (села Загайпіль, Кобилець і Назірна) і Джурківська сільська рада (села Джурків і Пищаче) Коломийського району.

 Про це сьогодні, 11 червня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Підгайчиківська ОТГ стала восьмою у Коломийському районі. Тож наразі він є безперечним лідером впровадження реформи децентралізації на Івано-Франківщині.

Згідно висновку Івано-Франківської ОДА, усі проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад визнані такими, що відповідають Конституції та законам України.

Ця громада має досить добрі розрахункові показники фінансової спроможності. На одного жителя громади, за попередніми розрахунками, припадатиме 2242 гривні власних надходжень. Цей показник є одним з критеріїв фінансової забезпеченості та спроможності громади, який враховується на етапі об’єднання.

У Підгайчиківській ОТГ власні доходи на 1 мешканця за розрахунками на 484 гривні більші за середній показник по вже діючих ОТГ області.

Loading...
Loading...
Loading...