Новини » Регіони 11 червня, 2019, 18:08
На Буковині голова осередку партії Смешка склала повноваження

Голова Чернівецького обласного осередку політичної партії «Сила і честь» Валентина Радчук заявила про складання повноважень.

Про це вона повідомила на власній Facebook-сторінці.

«З прикрістю повідомляю Вам про призупинення наразі моєї політичної діяльності. Після проведення з’їзду політичної партії «Сила і честь» я змушена прийняти рішення про відмову бути керівником виборчої кампанії партії СІЧ у Чернівецькій області. Як і більшість співвітчизників, я щиро хочу змін у нашій країні. На президентських виборах я усіляко підтримувала і голосувала за Ігора Смешка. Цей кандидат більше за всіх відповідав моїм поглядам та переконанням», – повідомила В. Радчук.

«Провівши значну підготовчу роботу в області (команда штабу, приміщення, сайт, план роботи, члени ОВК, і т.д.) ми з нетерпінням очікували появи списку кандидатів від партії по багатомандатному виборчому округу», – додала Валентина Радчук.

«Не дивлячись на те, що процес формування цього списку був абсолютно утаємниченим і була відсутня будь-яка інформація з цього приводу ми до останнього вірили, що на з’їзді партії прозвучать прізвища дійсно нових у політиці, незаангажованих, професійних кандидатів, як і обіцялось. Мені не зрозумілі пріорітети Ігора Смешка або його оточення (точно мені невідомо) у підборі такої «команди», але я чітко розумію, що у мене інше бачення і сприйняття честі. Відмічу і те, що окрім перших десяти прізвищ нам досі невідомо, хто ті люди, які включені до списку починаючи з одинадцятого. Партія СІЧ виявилася єдиною (партію Гройсмана до уваги не беру взагалі), яка не оприлюднила на з’їзді і навіть після нього жодного прізвища після «десятки», – повідомила вона.

Валентина Радчук додала, що вважає недоречним оприлюднювати всю інформацію, яка підштовхнула її до прийняття такого рішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 05:04 :28