Новини » Економіка

Маркарова летить на зустріч з інвесторами - обговорить нові євробонди

Міністерство фінансів України дійсно має намір найближчим часом випустити семирічні євробонди.

Про це заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова, 10 червня написавши про це на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Дзеркало тижня.

«Ми з Аллою Данильчук, жіноча частина нашої TeamUkraine, теж йдемо, вірніше летимо на зустріч з інвесторами, де разом із Юрієм Буцою, Максимом Нефьодовим, Наталією Волконською, Поліною Яровою поговоримо про нові 7-річні євробонди», – повідомила Маркарова.

На цей раз державні облігації будуть випускатися у євро, термін їхнього погашення складе сім років. Делегація Мінфіну буде протягом чотирьох днів консультуватися з інвесторами у чотирьох містах Європи – Лондоні, Франкфурті, Мюнхені та Мілані.

Повідомлялося, що єврооблігації України за підсумками 22 травня подешевшали на 0,1-1% залежно від терміну погашення, а прибутковість зросла на 0,1-0,15 процентного пункту. Учасники ринку називають основними причинами негативної динаміки на ринку озвучені новини про можливе дострокове згортання, через розпуск Ради і відставку уряду, місії Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Представництво МВФ в Україні повідомило, що експерти Фонду продовжують роботу, однак більш детального офіційного коментаря так і не було.

 Loading...