Новини » Політика 11 червня, 2019, 14:02
Маніпуляції і тиск: Тетерук сподівається, що АП відповість за неправдиві свідчення у КСУ
ZIK
ZIK

Твердження, які представники Володимира Зеленського оголошують у Конституційному суді – лише їхня особиста інтерпретація закону. Вони висловлюють свою позицію, вдаючись до маніпуляцій.

Про це у кулуарах КСУ, звідки вів трансляцію телеканал ZIK, заявив народний депутат Андрій Тетерук.Він наголосив: якщо підрахувати діяльність коаліції і депутатів, які в неї входили, підтверджується, що до 17 травня жодного дня там не було менше ніж 227 членів.«Всі їхні (опонентів, – ZIK) припущення, твердження бачення, те, як вони намагаються тлумачити норму закону – лише їхня персональна інтерпретація. Та це не означає, що вони насправді відповідають закону. Тому нехай показують, наскільки готові відповідати перед судом саме за тлумачення закону, а не його реальні норми», – наголосив Тетерук.

Він зазначив: дуже хочеться, щоб надання суду неправдивих свідчень також розслідувалось.

«Коли вони захищають свою позицію, намагаючись зманіпулювати фактологічним наповненням суті справи, закликають емоції чи думки очевидних або не очевидних експертів – це і є спробою маніпулювати і тиснути на кінцеве ухвалення рішення колегією суддів», – заявив Тетерук.

Він наголосив: переконаний, що суд ухвалить рішення на користь позивачів.

«Ми говоримо лише по суті справи, використовуючи прямі і очевидні норми Конституції та законодавства, і тому переконані, що з цього процесу розгляду вийдемо переможцями», – підкреслив Андрій Тетерук.

Читайте також: Кремль поставив Зеленському ультиматуми

Як повідомлялось, сьогодні Конституційний суд розглядає законність указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

На слуханнях народний депутат України Олег Купрієнко заявляв, що парламентську коаліцію сформували 302 народні депутати. Після виходу «Радикальної партії Олега Ляшка», «Батьківщини» та «Самопомочі» там все одно залишилась парламентська більшість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 19:44 :29