live

Маємо добудувати «Охматдит» усі разом і подарувати дітям надію

Ганна Гопко
Ганна Гопко Громадський діяч і журналіст, народний депутат України VIII скликання, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах
facebook.com/hanna.hopko

Відомі канадські нейрохірурги, неврологи та онкологи консультуватимуть та оперуватимуть дітей в НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.

Від Опікунської ради НДСЛ «Охматдит» привітала і подякувала всім, хто долучився до цієї ініціативи. Подякувала Уряду та громадському сектору Канади за послідовну підтримку України в різних сферах, особливо напередодні Ukraine Reform conference (2-4 липня в Торонто).

10-13 червня 2019 в НДСЛ «Охматдит» МОЗ України перебуватиме делегація кращих лікарів з Канади. Цей візит відбувається в межах співпраці між SickKids Hospital (Торонто, Онтаріо, Канада) та Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «Охматдит». Маленькі пацієнти лікарні вже вдруге будуть консультуватися та оперуватися мультидисциплінарною бригадою українських та канадських професіоналів.

facebook.com/hanna.hopko
facebook.com/hanna.hopko

В червні 2018 року за сприяння та підримки в.о. Міністра охорони здоров’я доктора Уляни Супрун, генерального директора Директорату стратегічного планування та євроінтеграції у МОЗ України Ірини Литовченко, генерального директората Ірина Садов’як (за уже дворічну активну працю як головний лікар), між сторонами підписано меморандум про співпрацю.

Заплановано вісім складних оперативних втручань дітям з онкологічними захворюваннями мозку, епілепсією, та близько 50 консультацій. Також відбудуться лекції.

Маємо добудувати лікарню усі разом і подарувати дітям надію.Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...