Львівський бізнесмен анонсував свій похід у народні депутати

ZIK

На цих виборах до Верховної Ради мажоритарникам неймовірно пощастило, бо не будуть витрачати шалені кошти на свої виборчі кампанії.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив бізнесмен Ростислав Мельник.

Ведучий поцікавився, чи політики вже приходили до нього за грішми на вибори. Він відповів, що до нього не приходили ні минулих, ні позаминулих виборів.

«Враховуючи те, що ці вибори є швидкими, то мажоритарникам неймовірно пощастило, і вони не будуть витрачати шалені кошти на свої виборчі кампанії», – вважає пан Мельник.

Водночас, на його думку, ті мажоритарники, які будуть йти від таких нових сил, як Слуга народу, Голос, у них також будуть невеликі бюджети, бо вони підуть під партійним прапором.

«Я думаю, що це буде централізоване фінансування. Ті мажоритарники, які працювали на своїх округах, вони також дуже багато коштів не витратять, бо 5 років вибивали їх під програми. Проте їхні прапори не дадуть можливості багатьом пройти», – переконаний пан Мельник.

Олексій Шевчук також запитав, чи гість програми планує взяти участь у цих перегонах. У відповідь той відповів ствердно.

«Вибрав округ, є програма, і маю що сказати виборцям», – констатував Ростислав Мельник.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибориLoading...