live
Новини » Політика 5736 Читать эту новость на русском

Кожен президент це пройшов - Омелян вважає, що Зеленський скоро стане «бандерівцем»

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сказав, що Україна не зможе самотужки відновити об’єкти, зруйновані в Донецькій та Луганській областях унаслідок п’яти років російської війни і заявив про необхідність відшкодувань з боку Москви.

Він також повідомив, що Європейська Комісія, виконавчий орган Європейського Союзу, вже виявила готовність сприяти відбудові інфраструктури на сході України.

«Ми вважаємо, що Росія повинна заплатити за кожну краплину крові українців і за кожний грам металу, який був порізаний і вивезений з наших заводів», – сказав міністр - повідомляє «Голос Америки».

Серед прикладів Володимир Омелян назвав завод Луганськтепловоз, що за його словами, був пограбований і вивезений росіянами.

Коментуючи нові дискусії в Україні про можливість економічних зв’язків з де-факто контрольованими Росією окремими регіонами Донецької та Луганської областей, міністр сказав, що сподівається на швидке розуміння новим президентом Володимиром Зеленським, що співпраця з країною – агресором неможлива.

«Я дуже сподіваюся, що трансформація з такого президента, який готовий шукати компроміс з Росією, в президента, який відстоює національні інтереси і розуміє, що Росія ніколи не буде другом України, а буде ворогом, з яким максимально, що можливо – це вести діалог з окремих питань, поставити на цьому крапку і вести Україну в ЄС і НАТО; якщо ця трансформація Зеленського буде дуже швидкою, ми переможемо, ми не втратимо час», – сказав Омелян.

Читайте також: Кремль поставив Зеленському ультиматуми

На думку урядовця «кожен новий президент України розпочинав свою каденцію з переконання, що він саме той, який зможе проводити конструктивний діалог з Москвою, і що саме йому дарована роль такого миротворця, який буде гарно займатися бізнесом, розвивати стосунки, і що не буде жодної загрози анексії, чи окупації з боку Росії. І кожен президент України завершував тим, що фактично ставав «бандерівцем», борючись з Російською Федерацією».

Читайте також: Екс-заступник Коломойського назвав трьох найвпливовіших людей у штабі Зеленського

«Цим шляхом пройшов Кравчук. Ми всі пам’ятаємо севастопольські кризи і здачу ядерної зброї. Цим шляхом пройшов Кучма. Ми всі пам’ятаємо братерство, обійми з Російською Федерацією і кризу в Тузлі. Цим шляхом пройшов і Янукович, і Ющенко і зараз цей шлях уготований Зеленському», – вважає міністр.

Володимир Омелян сказав, що зараз Київ зосереджений на першій фазі – поверненню окупованих Росією територій Криму та східної частини Донбасу, але вже обговорюються плани з Єврокомісією про інвестиції у такі проекти як спорудження автомагістралей та швидкісного залізничного сполучення на сході України.

Читайте також: У Зеленського визнали, що побудували кампанію на брехні

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...