Новини » Політика 186 Читать эту новость на русском

Компроміс з РФ один – звільнення територій і введення миротворців,– Ахтем Чийгоз

Компроміс у питанні війни з Росією може бути один: агресор звільняє наші території, входять миротворчі сили по всій лінії кодону, далі іде питання щодо Криму. От у цьому може бути компроміс. Ба більше, ми маємо висувати свої умови.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Коментуючи заяву Леоніда Кучми у Мінську про необхідність прописати в нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь», Ахтем Чийгоз підкреслив, що в жодному разі не можна іти на такий крок, адже захист національних інтересів та національної цілісності вимагає жорсткої відповіді агресору, який воює проти України.

«А наші успішні дії щодо захисту країни від агресора дають нам підстави бути впевненими у тому, що ми виграємо війну і повернемо Крим. Окрім цього, наші сильні позиції забезпечать нам підтримку на міжнародних майданчиках»,– певен гість програми.

А іти на поступки Росії і «не стріляти у відповідь», за словами Чийгоза, – це нелогічна позиція влади країни, яка сьогодні воює на двох фронтах: фронті боротьби, які українці ведуть в тюрмах й таборах, і фронті на Сході України.

«Закликати не стріляти у – це провокаційні заяви. Компроміс у питанні війни з Росією має бути один: агресор звільняє наші території, входять миротворчі сили по всій лінії кодону, далі іде питання щодо Криму. От у цьому може бути компроміс. Ба більше, ми маємо висувати свої умови. А це компенсація усіх втрат і жертв»,– резюмував заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, глава країни Володимир Зеленський вийшов на брифінг з колишнім президентом України Леонідом Кучмою, під час якого заявив, що Кучма повертається до переговорів й пообіцяв відновити Мінський процес і анонсував першу зустріч в тристоронньому форматі.

Леонід Кучма на переговорах у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу. Спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік заявив, що наступному засіданні це буде обговорюватись.

Також Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь».

Loading...
Loading...
Loading...