Новини » Суспільство 11 червня, 2019, 5:14
Колонізація Марсу розпочнеться з печер

Людям, які хотіли б полетіти на Червону планету, доведеться зіткнутися з екстремальними температурами з обох кінців спектра, відсутністю кисню і радіацією, яка може завдати серйозної шкоди здоров’ю майбутніх космічних мандрівників. Існує також проблема ресурсів.

Перевезення будівельних матеріалів з Землі на Марс, - а це близько 225 мільйонів кілометрів, – буде занадто дорогим. Марсіанські архітектори змушені будуть використовувати ресурси, вже наявні у позаземному середовищі, повідомляють Економические новости

Ось чому майбутні міста на Марсі будуть сильно відрізнятися від тих, які можна знайти на Землі.

Вчені вважають, що майбутні помешкання на Червоній планеті будуть будуватися менш вертикально і будуть нагадувати печери. Вони показали візуалізацію капсул, оповитих зовнішньою оболонкою, що піднімається з землі. Житла були схожі на печери у вигляді скляних куполів. Хоча вони виглядають надійно, на думку вчених, величезні скляні куполи на Марсі або на Місяці не зможуть захистити космонавтів від радіації.

На Марсі існують чинники навколишнього середовища, аналогічні Землі, з тією лише різницею, що вони більш екстремальні. Тому вчені пропонують створювати будівлі з реголіту, схожі на печери. Вони повинні бути побудовані автономними роботами, щоб забезпечити захист астронавтів.

У даний час відновився інтерес до відправки людей на Марс і до створення населеного пункту на Марсі. НАСА планує почати пілотовану місію на Червону планету в 2030-х роках. Ілон Маск заявив, що SpaceX може побудувати стійку колонію до 2050 року. Дубай дав 98 років на те, щоб побудувати науково-фантастичне місто з купольним дзеркалом на поверхні Марса.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:12 :05