Новини » Політика 11 червня, 2019, 20:50
Коаліція, яка існувала, докуповувала собі депутатів, як кроликів, – Мосійчук
ZIK
ZIK

Коаліція, яка існувала у Верховній Раді, докуповувала собі депутатів, як кроликів. Колеги це знають і можуть показати їх.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Коментуючи підстави рішення Президента розпустити парламент, пан Мосійчук вважає, що суспільний запит справді є, але він виник не вчора. Зокрема він наголосив, що Верховна Рада дискредитувала себе після подій 31 серпня 2015 року, коли з ганьбою намагались протягнути зміни до Конституції в частині особливого статусу для Донбасу.

«Але є Конституція, якою керується країна і всі державні інституції. В даному випадку існуюча коаліція докуповувала собі депутатів, як кроликів. Колеги це знають. Але такі депутати були, їх можуть показати», – зазначив політик.

За його словами, сьогодні представник Президента в Конституційному Суді визнав дурню в суді. Пан Мосійчук зауважив, що Зеленський у своєму листі стверджував, що на початках коаліція складалася з 302 народних депутатів, але при цьому відстоює точку зору, що позафракційні не можуть входити до коаліції.

«Хочу нагадати, що на той момент всього 288 депутатів представляли фракції, а інші були позафракційними. Тобто Зеленський сам собі суперечить. Це чисто з юридичної точки зору», – наголосив Мосійчук.

Окрім цього, пан Мосійчук переконаний, що зараз цілі Зеленського нічим не відрізняються від цілей Порошенка у 2014 році. На його думку, команда Зеленського хоче сформувати неоліберальну більшість і провадити ту політику, яку вони вважають за потрібне.

«Соціологія вже показує, хто і як буде представлений у парламенті. По суті це буде узурпація влади, тому що президент, парламент й уряд будуть працювати в унісон. Вони не приховують свою політику й ідеологію», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Після цього депутати від «Народного фронту» надали Конституційному Суду докази того, що коаліція «Європейська Україна» юридично й фактично існувала у ВР VIII скликання.

Як повідомлялось, сьогодні, 11 червня, Конституційний Суд розглядає законність указу Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

 

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 11:46 :36