Новини » Суспільство 11 червня, 2019, 15:31
Катерину Гандзюк посмертно відзначили міжнародною премією Ukrainian ID Award
Катерина Гандзюк. Фото: visti.ks.ua
Катерина Гандзюк. Фото: visti.ks.ua

Активістку Катерину Гандзюк, «за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність», посмертно відзначили щорічною міжнародною премією Ukrainian ID Awards.

Про це йдеться на сайті премії.

Церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards відбулася у Каневі на Тарасовій горі в рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID.

«Катерина Гандзюк – відома громадська діячка, яка була вбита минулого року за принциповість громадянської позиції, була нагороджена (посмертно) за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Нагороду буде передано батькові – Віктору Гандзюку. Катерина захищала інтереси місцевої громади у Херсонській міській раді, а до того працювала в структурах ООН. Активістка була облита кислотою в рідному місті, і в 2018 році померла в лікарні в Києві. Слідство пов’язує замах на Катерину із тим, що вона виступала проти корумпованих політиків і представників силових структур», – йдеться у повідомленні.

Також нагородами відзначили Фундацію родини Богдана Гаврилишина – «за вагомий внесок у гуманізацію суспільства» та скрипаля Іллю Бондаренка – «за примноження культурного капіталу».

Минулого року першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards, заснованої Міжнародним економіко-гуманітарним форумом Ukrainian ID, стали український режисер та політв’язень Кремля Олег Сенцов, екс-міністерка фінансів України, яка зробила чималий внесок у порятунок країни від дефолту у 2014-2016 роках, Наталія Яресько та відома українська благодійниця, очільниця Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

Довідка IA ZIK.

«Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в імя процвітання та гуманізації людства, та покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує практику відзначення тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном», – наголосила президент Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Читайте більше новин на тему: Катерина Гандзюк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 18:52 :37