Новини » Політика 11 червня, 2019, 20:25
До списку молодої партії потрапив одіозний політик, – нардеп закликав уважно вивчати кандидатів
ZIK
ZIK

Уже зараз абсолютно молода, новостворена прогресивна партія висуває людину із системи, яка була виключена з фракції іншої політичної сили за антиукраїнське голосування.

Це зазначив народний депутат України Юрій Левченко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат визнав, що хоч і вітає відкрите засідання Конституційного Суду та його пряму трансляцію, але вважає, що це ніяк не вплине на ті чи інші політичні уподобання перед виборами.

«Із погляду ставлення до розпуску парламенту як такого, більшість виборців уже сформували свою думку ще з моменту підписання відповідного указу. Натомість, що може вплинути на зміну думки людей – це зокрема, хто кого заявив у своїх партійних списках і хто балотується на мажоритарних округах», – вважає Юрій Левченко.

Так, депутат закликав виборців дуже уважно вивчати біографії кожного кандидата та його голосування, якщо він вже був у парламенті.

«Єдине об’єктивне мірило діяльності будь-якого політика – це як він голосує, або ж як голосує його партія. Адже вже зараз ми бачимо, як абсолютно молода, новостворена прогресивна партія висуває людину із системи, яка була виключена з фракції іншої політичної сили за антиукраїнське голосування. Тому раджу виборцям уважно вивчати списки і голосувати лише на підставі виваженого аналізу», – закликав Юрій Левченко.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Згодом 62 нардепів звернулися до КСУ щодо конституційності указу Президента про розпуск Верховної Ради.

Так, 11 червня 2019 року у КСУ розпочалося засідання, на якому суд розглядав законність розпуску Президентом України Володимиром Зеленським Верховної Ради.

Сам Володимир Зеленський прийшов на засідання, як і обіцяв, виголосив промову і покинув залу суду. КСУ завершив відкриту частину засідання та перейшов працювати в закриту частину пленарного засідання для прийняття та ухвалення рішення у цій справі.

 

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 07:57 :39