Новини » Події Читать эту новость на русском

Денисова вимагає від РФ інформацію про затриманих кримських татар

Затримані 10 червня кримські татари в одному із судів Сімферополя, анексований Крим. Фото: facebook.com/crimeansolidarity

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з вимогою сприяти забезпеченню прав затриманих 10 червня кримських татар і надати інформацію про місце їх утримання.

Про це вона розповіла в Facebook.

Денисова зазначила, що на вечір 10 червня були призначені «суди», які мали обрати запобіжний захід громадянам України.

«Уже традиційно, вранці, в будинки кримських татар увірвалися представники так званих правоохоронних структур окупаційної влади. Після обшуків були затримані громадяни України. Сьогодні в Сімферополі «суди» обиратимуть їм запобіжний захід», – написала вона.

Денисова також повідомила, що у дружини одного з затриманих після пережитого стресу на сьомому місяці вагітності почалися передчасні пологи.

«Я невідкладно звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової сприяти забезпеченню прав затриманих і надати мені інформацію про місце утримання громадян України», – зазначила український омбудсмен.

Нагадаємо, 10 червня після обшуків в будинках кримських татар в окупованих Алуштинському, Білогірському та Сімферопольському районах були затримані вісім чоловіків.Loading...