Новини » Події

Аварія на Дунаї у Будапешті: Україна допоможе в пошуку загиблих туристів

МВС України сприятиме Угорщині та Південній Кореї у пошуку туристів, які трагічно загинули під час аварії на Дунаї.

Про це сьогодні, 11 червня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян під час зустрічі з Послом Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чангом, передає прес-центр МВС.

У перемовинах також взяли участь заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич і заступник голови Державної прикордонної служби України Олег Бляшенко.

Два тижні тому в столиці Угорщини Будапешті на річці Дунай перекинувся та затонув прогулянковий катер, на борту якого перебували 33 туристи із Кореї. На даний час тривають пошуки ще чотирьох загиблих. Посол Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чанг звернувся до МВС України з проханням допомогти в пошуку людей.

«Ми терміново зустрілися з вами з приводу трагедії у Будапешті, де загинуло 33 туристи з Південної Кореї. Всі вони – пасажири туристичного лайнеру, який затонув. 7 людей врятували, 7 загиблих знайшли і 19 туристів зникли безвісти. Щодня ведеться пошукова операція, до якої залучена рятувальна команда з Кореї та Угорщини. День за днем ми шукаємо та знаходимо тіла. Сьогодні вранці затонулий лайнер вдалося підняти і там знайшли ще 4 загиблих людей. На даний момент залишається відшукати ще 4-х», – розповів Квон Кі-Чанг.

Вадим Троян висловив співчуття родичам загиблих туристів і наголосив, що підрозділи МВС України співпрацюватимуть із Урядами Угорщини та Південної Кореї у пошуку потонулих.

«Відстань від місця трагедії до кордону з Україною – 1500 км. Після тривалого пошуку тіла загиблих туристів можуть виявити й на території України. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поставив задачу підрозділам системи МВС, які можуть це відслідкувати, активувати роботу на пошук громадян Республіки Корея, тіла яких до цього часу не знайшли. МВС координує дії з Румунською стороною. Ми зробимо все необхідне, щоб допомогти в пошуку загиблих», – сказав Вадим Троян.

Нагадаємо, у Будапешті з річки Дунай витягли затонуле унаслідок аварії пасажирське судно Hableany, на якому перебували південнокорейські туристи.Loading...