Новини » Політика 10 червня, 2019, 17:19
Зеленський особисто візьме участь у засіданні Конституційного Суду щодо розпуску парламенту
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Завтра, 11 червня, Президент України Володимир Зеленський має намір особисто взяти участь у засіданні Конституційного Суду, на якому розглядатимуть його указ про розпуск Верховної Ради.

Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

 

Нагадаємо, 21 травня, відбулися консультації за участю Президента Зеленського та голів парламентських фракцій. Як повідомляли, Володимир Зеленський запропонував знизити прохідний бар’єр до ВРУ та скасувати «мажоритарку».

27 травня голова ВРУ Андрій Парубій вимагав від представника Президента України Володимира Зеленського у ВРУ Руслана Стефанчука не дискредитувати український парламент заявами про начебто досягнені під час консультацій домовленості щодо змін до виборчого законодавства. Він вимагав оприлюднити стенограму зустрічі.

30 травня була оприлюднена стенограма зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій.

Стенограма зустрічі Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради показала, що депутати не давали прямої згоди на проведення виборів за закритими партійними списками. Раніше представник Зеленського заявив, що закриті списки учасники зустрічі підтримали.

31 травня голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що у стенограмі є перекручення тексту та вилучені окремі речення.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:24 :08