Новини » Світ 10 червня, 2019, 9:27
Загинуло дерево, посаджене Трампом і Макроном
Президенти США Дональд Трамп та Франції Еммануель Макрон садять дерево на території Білого дому, 23 квітня 2018 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президенти США Дональд Трамп та Франції Еммануель Макрон садять дерево на території Білого дому, 23 квітня 2018 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Дерево, посаджене у Білому домі Дональдом Трампом та його французьким колегою Еммануелем Макрон, як символ зв’язків між країнами, загинуло, інформують французькі ЗМІ.

Зокрема, видання The Guardian нагадало: Макрон подарував президентові США молодого дуба під час візиту у 2018 році. Тоді Макрон зазначив, що це дерево буде нагадувати Білому дому про зв’язки, що пов’язують США та Францію.

Відтоді, відносини між двома лідерами зіпсувалися, і дерево також занепало.

Спочатку минулого тижня видання Le Monde повідомило про загибель дерева, пізніше цю інформацію підтвердило Le Figaro.

Французький президент подарував молодого дуба Трампу з нагоди державного візиту до Вашингтону у 2018 році, і два лідери спільно посадили його під пильним наглядом Меланії Трамп, Бріжит Макрон та камер усього світу.

Це був символічний жест: дерево походило з Белло Вуд, що на північному сході від Парижа, де під час Першої світової війни, 1811 американців загинули у жорстокій битві у червні 1918 року.

Через декілька днів після висадки дерево забрали на карантин. Зображення показують лише жовту пляму трави у тому місці, де його садили президенти США та Франції. За повідомленнями, дерево під час карантину загинуло.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-15 20:58 :47