live

За колесо від «Ламборджині» можна зняти український блокбастер

Шановні великі українські бізнесмени! Маю для Вас ідею: як, з хорошою ймовірністю, пройтися по червоних доріжках кінофестивалів, повернути вкладені гроші, а головне – викарбувати ваше ім’я так само, як викарбувані імена Терещенків-Ханенків. Підтримайте українське кіно!

Що доброго?

Чудово те, що в Україні нині практично абсолютно відсутня конкуренція у сфері кіно. 

Що б ви не зробили, це буде або вперше, або вдруге. Будь-який проект легко отримує загальнонаціональне звучання. Там, де в Голівуді треба продиратися через хащі щоб стати 1375, в Україні відносно легко можна стати першим.

В Україні зараз не кіно, при всій повазі до тих, хто цим займається, а поки ще натяки на кіно. 

Бо кіно – це коли людина сіла, за півтори години встала, а потім кілька тижнів думає, і ще кілька років згадує.

Що поганого?

Ринок українського кіно поки не дуже великий. Минуло лише пару років, як прокатники нарешті почали виймати з прокату українських фільмів гроші, за які в принципі можна зняти повнометражний історичний фільм. Можна припустити, що навіть у випадку реального успіху маржа перекриє вкладення в пару разів, але навряд чи більше.

Водночас, іміджеві здобутки інвестора, в разі успіху, будуть велетенськими і неспівмірними з вкладеннями. Умовно кажучи, за колесо від Вашого «Ламборджині» можна здійснити безсмертну справу.

Наша історія справді неймовірно багата на шикарні сюжети. В порівнянні з масштабом наших реальних подій, приміром, ковбойський епос Америки – це просто баєчки.Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...