live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Вісьмох кримських татар арештували під час обшуків в окупованому Криму

Обшуки російських силовиків в анексованому Криму. Фото: facebook.com/crimeansolidarity

Після обшуків в будинках кримських татар в окупованих Алуштинському, Білогірському і Сімферопольському районах затримано вісьмох чоловіків.

Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

Зокрема, в Алушті був затриманий Руслан Нагаєв і Ельдар Кантемирів, у селі Малий Маяк – Руслан Месутов, в селі Ізобільне – Ленур Халілов, голова місцевої релігійної громади. Халілов підозрюється в організації осередку організації «Хізб ут-Тахрір» у Алушті (ч. 1 ст. 205.5 Кримінального кодексу Росії). За версією слідства, до організації належать також Кантемирів і Нагаєв.

В селі Зуя Білогірського району був затриманий активіст Айдер Джеппаров, в Білогірську – Риза Омеров. Його батько Енвер Омеров затриманий рано вранці дорогою в Ростов-на-Дону. Енвер Омеров їхав на судове засідання у «справі Хізб ут-Тахрір» разом з дочкою Фатмою Ісмаїловою, дружиною політв’язня Айдера Ісмаїлова.

У селищі Строгонівка під Сімферополем затримали Ескендера Сулейманова, брат політв’язня Руслана Сулейманова, заарештованого в ході масових обшуків 27 березня 2019 року.Loading...
Loading...
Loading...