Новини » Політика 10 червня, 2019, 18:36
У ЗСУ заявляють про чергову хвилю російських фейків
<nbsp;>

Сухопутні війська Збройних сил України заявляють про чергову хвилю фейків від російські ЗМІ.

Відповідне повідомлення сьогодні опублікували на Facebook-сторінці Сухопутних військ.

«Увага! Російська Федерація активізувала інформаційні операції проти Збройних Сил України», – йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнюють, що після інавгурації Володимира Зеленського активізувались дії російських підрозділів інформаційних операцій, які «спрямовані на дестабілізацію ситуації в Збройних Силах України, дискредитацію керівного складу Збройних Сил, дезінформацію суспільства: українського, російського та світової спільноти».

«Всі ці дії організовують за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, які є підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах», – йдеться у повідомленні.

Далі ці матеріали можуть підхоплювати популярні ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі. Наприклад, телевізійними каналами Russia Today та «Спутник». Як відзначають в ЗСУ, фейкові матеріали підхоплюють і тенденційні українські ЗМІ, «що є особливо небезпечним сьогодні, в умовах жорсткої політичної боротьби напередодні парламентських виборів».

«Командування Сухопутних військ Збройних Сил України закликає перевіряти всю інформацію, не поширювати російські фейки та не піддаватись на провокації», – написали на сторінці та прикріпили до публікацій кілька фото, які ілюструють поширювані російськими ЗМІ фейки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:55 :45