Новини » Політика 10 червня, 2019, 14:19
Соболєв назвав другу п’ятірку «Батьківщини» на виборах до Ради
ZIK
ZIK

У другій п’ятірці «Батьківщини» під час виборів до Ради будуть представлені люди з хорошим досвідом роботи у парламенті. Зокрема, Сергій Власенко, Олександр Абдулін, Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, четвертий номер у списку «Батьківщини» Сергій Соболєв.

Він висловив переконання, що сьогодні у суспільстві, крім запиту на нові ідеї, нові програми, досі зберігається і запит на об’єднання.

«Сьогодні представники трьох політичних сил – «Батьківщини», «Основи» та «Справедливості» – разом ідуть на вибори. Крім того, першими номерами такого об’єднання є ті, хто були кандидатами у президенти – Юлія Тимошенко, Валентин Наливайченко і Сергій Тарута», – підкреслив політик.

На його думку, такий союз є прекрасним прикладом того, як політичні сили можуть домовлятися і об’єднуватися. Ба більше, він зазначив, що їх усіх об’єднують дві ключові речі.

«Серед питань, які нас об’єднують є економічні пріоритети та безпекова стратегія. У цьому плані Сергія Тарута є достатньо досвідченим управлінцем, людиною, яка пройшла гарну школу у найважчих умовах. Так само і Наливайченко пройшов гарну школу дипломатії», – переконує Сергій Соболєв.

Він також зазначив, що партія «Батьківщина» вже визначила усіх 225 кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться від партії.

«Друга п’ятірка – це зовсім інший концепт. Це люди, які мають гарний досвід роботи у парламенті. Серед них є юристи, економісти. Туди входять Сергій Власенко, Олександр Абдулін, Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін», – перерахував народний депутат.

Він також пообіцяв, що далі у списку партії можна буде побачити абсолютно нові обличчя, які навіть не пов’язані з процесом об’єднання.

«Це буде третя п’ятірка. Далі ви побачите тих керівників наших обласних організацій, які дали найкращий результат. Наприклад, як ми могли забути тих, де ми отримали перше місце під час першого туру президентських виборів (Івано-Франківська область – ZIK)?», – підкреслив парламентар.

Нагадаємо, «Батьківщина» представила першу п’ятірку свого виборчого списку. Туди увійшли Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Сергій Соболєв, Олена Кондратюк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 13:50 :15