Нова опція Google Maps: мережа показуватиме, де стихійні лиха, і як їх оминати

Google Maps. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Відтепер Google Maps сповіщатимуть про стихійні лиха, відображатимуть їх на картах та даватимуть інформацію про природні катаклізми. Також вони прогнозуватимуть, куди рухається негода та підкажуть безпечний маршрут.

Після оновлення користувачі мережі отримають доступ до детальної візуалізації ураганів, землетрусів і повеней. До прикладу, у переддень урагану на картах автоматично з’явиться сповіщення, якщо ви знаходитеся неподалік від потенційної зони ураження. Ви також зможете побачити траєкторію руху цього природного катаклізму, час, коли він буде у конкретних районах, та іншу додаткову інформацію, зазначає прес-служба компанії.

Сповіщення про землетрус покаже візуалізацію з епіцентром та кольоровим кодом сили катаклізму. Ця інформація допоможе швидко визначити зони, які зазнали найбільших пошкоджень.

А в Індії, на яку припадає понад 20% смертей від повеней у світі, користувачі матимуть можливість побачити прогноз паводків та очікуваний ступінь інтенсивності.

Пізніше цього літа додаток сповіщатиме, якщо на прокладений маршрут можуть вплинути природні катаклізми, та пропонуватиме альтернативну дорогу. Якщо ж користувач перебуває у зоні, ураженій стихійним лихом, карти Google допоможуть йому дістатися безпечного місця. Також з’явиться функція, що дозволить сповістити близьких про своє місцеперебування.

Компанія повідомила, що карти землетрусів і навігаційні попередження будуть доступні у всьому світі на Android, iOS, стаціонарних комп’ютерах і на мобільній версії сайту, а навігаційні попередження поширюватимуться лише на Android і iOS. Пов’язані з ураганами функції з’являться в США, Мексиці, Західній Європі, Японії, Тайвані, Китаї, Філіппінах, В’єтнамі, Таїланді, Індії, Південної Кореї та на Карибах.

Нагадаємо, що на картах Google користувачі мережі знайшли загадковий об’єкт.

Підготував Петро Синєокий, 

Для ІА ZIK

Loading...