Новини » Політика 10 червня, 2019, 12:14
Найкращий варіант оновленого БПП — це партія «Голос» Вакарчука, — експерт
ZIK
ZIK

Нова політична сила Петра Порошенка, попри попередні заяви, не є оновленою. До її складу входять давно відомі політики з сумнівним рейтингом довіри. У цьому контексті кращу команду вдалося зібрати Святославу Вакарчуку.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Петро Олещук.

«Найкращий варіант оновленого «БПП»— це партія «Голос» Святослава Вакарчука. Він справді відповідає запитам оновлення, адже старих людей там немає», — говорить політолог.

Петро Олещук наполягає на тому, що «Європейська солідарність» Петра Порошенка не є оновленою політсилою.

«Якщо ми говоримо про оновлення — старих людей немає бути взагалі. Коли ж вони є — то це просто косметичний ремонт політичної сили. Насправді, умовно кажучи, будівля потребує капітального ремонту, а її лише підшпаклювали, зафарбували», — пояснює політолог.

Петро Олещук переконаний, що загальноукраїнською політичною проблемою є кадрове оновлення.

«Проблема оновлення стосуються не лише політсили Петра Порошенка. Ми розуміємо, що інші не є білі і пухнасті. Я б сказав, що це загальна проблема українських партій, політики. Часто за чисту монету хочуть подати те, що не є хорошим», — коментує політолог.

Петро Олещук пояснює, чому виборцю необхідно звертати увагу більше, ніж на першу десятку виборчого списку.

«Будь-яка партія містить публічну і непублічну складову. Є вітрина з прекрасними героями, заслужені особистості. Поруч з ними існують приховані особистості, про яких ніхто нічого не знає. Утім, саме вони відіграватимуть більшу роль, аніж ця вітрина. Треба дивитися більше, ніж на першу десятку», — зазначає політолог.

Петро Олещук зізнався, що іноді не так легко з’ясувати, кого представлено у тій чи іншій політичній силі.

«Про деяких людей в списках партій я взагалі нічого не можу знайти. Складається враження, що вони особистості без біографії в інтернеті. Тому більшість партій продає кота в мішку», — говорить політолог.

Нагадаємо, в першу десятку партії «Європейська солідарність» увійшли Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перший заступник голови ВР Ірина Геращенко та народний депутат Мустафа Джемілєв.

Водночас, у партію «Голос» входять музикант Святослав Вакарчук, колишній заступник міністра економічного розвитку України Юлія Клименко, голова IT-компанії Ring Ukraine Кіра Рудик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 01:49 :59