Новини » Політика 1179 Читать эту новость на русском

На вибори – окремо: Новинський помітив в ОП «За життя» «багато людей Порошенка»

ZIK

В «Опозиційній платформі «За життя» є багато людей Порошенка та багато людей із попередньої влади.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова парламентської фракції «Опозиційного блоку» Вадим Новинський, пояснюючи, чому «Опозиційний блок» та «Опозиційна платформа «За життя» ідуть на парламентські вибори окремо.

«Там є такий кандидат у депутати на прізвище Кива, який також не був із нами. Це було несподівано. Все решта було очікуваним», – зазначив Вадим Новинський і нагадав, як свого часу Ілля Кива заявляв про необхідність боротися із «ватниками» тощо, а нині він перебуває у лавах «ОП «За життя».

«Це кульбіти української політики. Вони часто бувають вкрай несподіваними», – резюмував він.

Вадим Новинський зазначив, що 2014 року до «Опозиційного блоку» ввійшли представники різних партій, проте з часом політики почали виходити з «Опоблоку» та створювати свої політичні проекти, продовжив нардеп, зокрема «Опозиційну платформу «За життя». На його думку, не слід протягом міжвиборчого циклу переходити у нові політичні сили, адже це означає підвести свого виборця.

Нагадаємо, 7 червня партії «Опозиційний блок», «Партія миру і розвитку», «Наші», «Відродження» та «Довіряй справам» об’єдналися перед парламентськими виборами.

Як стало відомо, Опозиційний блок та «Опозиційна платформа «За життя» підуть на парламентські вибори окремо. В «Опорі» назвали причину провалу об’єднання.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Loading...
Loading...
Loading...