Новини » Регіони

На Буковині поліція розслідує масове отруєння дітей у таборі

У Чернівецькій області поліція перевіряє інформацію про масове отруєння дітей у дитячому оздоровчому таборі села Репужинці Заставнівського району.

Про це повідомив прес-службі ГУ НП в області заступник начальника слідчого відділення Заставнівського відділення поліції Іван Ільчук.

За його словами, у неділю, 9 червня поліція в ході моніторингу соцмереж виявила публікацію, в якій йшлося про масове отруєння 26 осіб у таборі села Репужинці, серед яких – 24 дитини і двоє дорослих.

«Проведеною перевіркою та опитуванням медичних працівників усіх лікувальних закладів міста Чернівців та області з’ясовано, що цього дня біля 17.00 до інфекційного відділення Кіцманської ЦРЛ із діагнозом «гострий ентероколіт» із табору села Репужинці надійшли п’ятеро дітей та один дорослий. Решта дітей наразі знаходяться по місцю дислокації табору, або вдома під наглядом батьків. На місце події одразу направили слідчо-оперативну групу з метою з’ясування всіх обставин події. Наразі проводиться перевірка», – повідомив І. Ільчук.

Як повідомив черговий лікар Кіцманської ЦРЛ Артем Руснак, у неділю до Кіцманської ЦРЛ було доставлено 5 дітей віком від 13 до 17 років та одного дорослого з діагнозом «гострий гастроентероколіт».

«Наразі хворі отримують повноцінне лікування, їхній стан – задовільний», – повідомив медик.

Нагадаємо, у  дітей, котрі відпочивають у літньому таборі в селі Репужинці Заставнівського району на Буковині, проявилися симптоми отруєння. Наразі в таборі працюють лікарі, які виясняють причини захворювання.

Loading...