Компанія, співвласником якої є зять Трампа, отримала з офшорів $90 млн від невідомих інвесторів

Джаред Кушнер. Фото: EPA-EFE

Відколи Джаред Кушнер став старшим радником свого тестя Дональда Трампа, компанія з нерухомості, співвласником якої він є, отримала $90 млн іноземного фінансування від офшорної компанії.

Інвестиції йшли з-за кордону у компанію Cadre. Гроші надходили від структури, керованої інвестиційною компанією Goldman Sachs на Кайманових островах, – пише видання Guardian.

Кушнер, одружений на старшій дочці Трампа Іванці, залишив собі частку у Cadre після того, як став працювати в адміністрації президента, продаючи інші активи. Його частка тепер оцінюється у $50 млн.

Іноземне фінансування Cadre може створити приховані конфлікти інтересів для Кушнера, адже він паралельно виконує роботу для уряду США, на думку деяких експертів з етики, які висловили занепокоєння з приводу відсутності прозорості інвестицій.

Після того як Кушнер почав працювати у Білому домі, він пішов у відставку з правління Cadre і зменшив свою частку до 25%, за словами його адвокатів.

Cadre була заснована у 2014 році Джаредом Кушнером, його братом Джошуа та їхнім другом Райаном Вільямсом, який раніше працював у Goldman Sachs. Основний офіс компанії розташований на Манхеттені у будівлі, що належить корпорації нерухомості сім’ї Кушнер.

Компанія позиціонує себе як онлайн-ринок, де збираються інвестори, щоб придбати нерухомість. Проте, компанія також створила інвестиційний фонд нерухомості, який скуповував її у США. Коли Кушнер був призначений радником у Білому домі, акції фонду зросли у п’ять разів.

Goldman Sachs почала збирати кошти на Cadre у серпні 2017 року. У січні минулого року банк повідомив про те, що уклав угоди для клієнтів на інвестування у компанію на суму до $250 млн.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

 Loading...