Новини » Львів 10 червня, 2019, 9:12
Ходорівська ОТГ – одна з 40, в яких впроваджують надання соцпослуг за принципом «єдиного вікна»

У Ходорівській ОТГ впроваджують моделі адміністрування надання послуг соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Ходорівську міську раду.

Представники Ходорівської громади – начальник Центру надання адміністративних послуг Тарас Волошин, провідний спеціаліст з питань соціального захисту населення Людмила Краївська, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зоряна Пастернак – в м.Дніпро взяли участь у семінарі-тренінгу «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ», організованому Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.

«Учасниками семінару-тренінгу були 40 пілотних ОТГ, які впроваджують моделі адміністрування надання послуг соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна», – розповіли у Ходорівській міськраді. – Впроваджувана в ОТГ методологія, що розроблена міністерством, дає змогу мешканцям найвіддаленіших сіл отримати адміністративні послуги соціального характеру без зайвого клопоту, за місцем проживання та зекономити час, зусилля і кошти. Адже раніше доводилося для збору та подачі документів неодноразово подорожувати до районного центру. Важливою складовою моделі адміністрування є програмний комплекс «Соціальна громада», що передбачає сучасний електронний документообіг в сфері соціального захисту населення між ОТГ та структурними підрозділами соціального захисту райдержадміністрації.

Фахівців ЦНАПів та керівників структурних підрозділів соціального захисту навчали як визначати та працювати з випадками сімей, що потрапили в складні життєві обставини, як мотивувати їх до подолання таких обставин, відпрацьовували навички спілкування».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 22:15 :24