Новини » Політика 10 червня, 2019, 17:55
Гордон назвав партії, які можуть не пройти до парламенту, попри «соціологію»
ZIK
ZIK

Партія Вакарчука та «Свобода» будуть забирати голоси в Порошенка, а «Сила і честь» конкуруватиме із партією «русского мира», тобто «Опозиційною платформою – За життя», яку веде Медведчук.

Це зазначив журналіст Дмитро Гордон у ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Журналіст зауважив, що прогнози щодо майбутнього парламенту можна робити, тільки зважаючи на ситуацію сьогодення, адже виборча кампанія має швидкоплинний характер,і все дуже швидко змінюється.

«Напередодні виборів ми можемо побачити зовсім іншу картину, ніж зараз. Але на сьогодні, на мою думку, багато голосів може отримати партія «Слуга народу», яку веде Володимир Зеленський. Далі за друге місце будуть боротися партія Ігоря Смешка «Сила і честь» та партія «русского мира», тобто «Опозиційна платформа – За життя», яку веде Медведчук. Припускаю, що напевно має зайти і Юлія Тимошенко, хоч це буде зробити дуже проблематично», – зазначив Гордон.

Він підкреслив, що не вірить у «соціологію», а тому вважає, що до парламенту не пройдуть ні Петро Порошенко, ні Святослав Вакарчук.

«Думаю, що партія Вакарчука і «Свобода» будуть забирати голоси в Порошенка, а тому його партія може не увійти до парламенту. Але так само, відтягуючи голоси, до Ради не пройде ні «Свобода», ні «Голос». Тоді як Юлія Тимошенко має всі шанси отримати місця у Верховній Раді», – вважає Дмитро Гордон.

Як повідомляли, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, проведеного за період з 26 травня по 7 червня, на позачергових виборах у Верховну Раду до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:00 :28