«Герої наших сердець»: Історії про життя, у які втрутилась війна

«Герої наших сердець» – новий соціально-інформаційний проект МінТОТ. У його центрі – реальні історії дев’яти героїв, чиї життя змінила війна на Сході та окупація Криму, але вони обрали не шлях помсти та зневіри. Вони вже сьогодні змінюють історію і крок за кроком будують мирне майбутнє.

На перший погляд вони – прості люди, пересічні наші співгромадяни: хірург райлікарні, директорка дитбудинку, бізнесмен, кінематографіст… Але долі їх дивовижні, а сила волі – незламна.

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Хірург Попаснянської райлікарні Олександр Ковальчук провів під обстрілами 380 операцій у, мало не цілодобовому, режимі.

Директорка Луганського обласного дитбудинку Катерина Донцова завадила перевезенню 69 діток до Росії й повернула їх на батьківщину.

У бізнесмена-горлівчанина Вадима Міндзюка з початком війни бойовики відібрали завод. Він знайшов у собі сили відкрити новий бізнес – але вже в Дитятках, селищі поряд із Чорнобильською зоною.

А найбільша мрія Шевкета Сейдаметова – майстерного художника-постановника таких шедеврів українського кіно, як «Хайтарма» та «Кіборги» – повернутися додому, у вільний від окупантів український Крим, до родичів та близьких.

Їхні історії свідчать: поняття «справжній герой» – це не порожні слова. Такі герої поміж нас, їхні історії надихають, адже показують, що цей світ – все ще місце для боротьби за людські цінності, навіть за найскладніших обставин. І це лише маленька частина історій, які зібрало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та об’єднало на сайті.

«Щодня в роботі Міністерства ми стикаємося з людьми, чиї історії по-справжньому вражають, – зазначає Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. – Це люди, які знайшли в собі сили та бажання почати життя спочатку. Це люди, які діють всупереч обставинам. Головне – вони стають ініціаторами змін у власному житті та житті людей, які їх оточують. Сотні історій на рік. Десятки на місяць. І сьогодні ми хочемо розповісти деякі історії таких людей, звичайних героїв. Переселенці та ветерани АТО/ООС, люди з інвалідністю та бізнесмени, лікарі та студенти – навколо цих людей вибудувався проект «Герої наших сердець». Їхні долі надихають, їхніми вчинками захоплюєшся, заглиблюючись у їхні історії, розумієш, що саме завдяки таким українцям у нас є шанс подолати всі негаразди та побудувати світле, мирне майбутнє. Це лише дев’ять історій. Насправді ж їх набагато більше».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...