Новини » Суспільство 10 червня, 2019, 1:30
Експерти розповіли, як розпізнати рак шкіри самостійно

Експерти з Великобританії розповіли, як можна розпізнати самостійно рак шкіри. Однією з ключових ознак є зміна зовнішнього вигляду родимки або її текстури.

Про це повідомляє Ukrhealth.

Рак шкіри є одним з найпоширеніших видів онкологічних захворювань у світі. Як правило, він викликаний ультрафіолетовим випромінюванням від сонця. Йдеться про найнебезпечніший стан – меланому.

Розпізнати її можна по родимці, яка змінює форму, свербить і заподіює дискомфорт. Вона кровоточить і утворює скоринку перлового кольору або іншого. Найчастіше цю ознаку супроводжують шишечки під шкірою, особливо в таких місцях, як шия, пах і пахви. Повинні насторожити припухлість або рана, яка не заживає. Не варто залишати без уваги і пляму червоного кольору, яка утворилася.

Експерт Ендрю Торнбер рекомендує для запобігання раку шкіри використовувати крему з захистом UVA не менше 4. Інші способи запобігання онкологічного захворювання – це проводити час в тіні, коли сонце перебуває в найбільшій активності. Якщо мова йде про знаходження на пляжі, то слід оберігати себе від надлишку отримання відповідного опіку, накриватися одягом і не забувати про сонцезахисні окуляри.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 13:53 :02