Новини » Події 10 червня, 2019, 17:41
Депутат Єременко прокоментував «замовний переворот» у Коцюбинському

Депутат Коцюбинської селищної ради Микола Єременко прокоментував аудіозапис, де він разом з Євгеном Мельничуком, глузуючи над юристом колишнього члена партії «Нові обличчя» Олексія Зіневича Романом Шестопаловим, мовбито, обіцяє заплатити 20 тисяч доларів за переворот у селищі Коцюбинському під Києвом.

Відповідний аудіозапис опублікований на Українській правді.

Депутат розповів, що така розмова дійсно була у квітні минулого року, а за місяць до неї чорний піар-технолог Ірина Федорів почала поширювати чутки, мовляв, голос за відсторонення Ольги Матюшиної з посади Коцюбинського селищного голови продали за 20 тисяч доларів.

«Саме через це ми з Мельничуком іронізували під час зустрічі із юристом Зіневича у кафе. Мовляв, В. Карплюк обіцяв дати кошти на моє весілля з Ольгою Матюшиною, проте не дав. Тож довелося звільнити її з посади через любов до мистецтва», – сказав М. Єременко.

«Щоправда, Шестопалов не зрозумів, що ми відверто глузуємо над ним під час обговорення цієї теми, або ж просто вдав із себе дурня», – додав М. Єременко.

Депутат також наголосив на тому, що запис отримано в результаті негласної слідчої дії, і є дуже багато запитань до СБУ та самого Шестопалова: чому матеріали негласної слідчої дії поширює в медіа будь-яка людина.

М.Єременко заявив, що публікація І.Федорів є звичайнісіньким чорним піаром і пояснив її появу на «Українській правді» тим, що Генеральна прокуратура зазнала фіаско у сфабрикованому кримінальному провадженні проти нього та Є. Мельничука щодо нібито отримання хабара за голосування по ряду питань.

«Жоден із 12 членів прокурорської групи Генпрокуратури не прийшов на останнє засідання суду. «Перевертні» у погонах зрозуміли, що їм доведеться відповідати за фальсифіковану кримінальну справу і не знають, як діяти далі. Тому заховали голову у пісок. Федорів опинилася у поганій ситуації, викручується публікацією «кедебешних» зливів», – зазначив М. Єременко.

Окрім того, депутат зауважив, що твердження про його співпрацю з ексмером Ірпіня Володимиром Карплюком є цілковитою маячнею, більше того, ним сьогодні оскаржується рішення контрольованої В. Карплюком Коцюбинської селищної ради про бюджет на поточний рік, як незаконне.

Знаково, що залишки команди колишньої селищної голови О. Матюшиної долучилися до цього процесу третьою стороною – саме на боці позивача, тобто фактично опинилися з М. Єременком на одній стороні барикад у його боротьбі проти свавілля партії В.Карплюка.

«Я не розумію, як можна бути людиною Карплюка і водночас перебувати у жорсткій опозиції до його команди, оскаржувати її незаконні рішення у судах, подавати скарги у прокуратуру. Дуже тяжко із логікою в Ірини Федорів», – сказав М. Єременко.

Як відомо, депутат КСР М. Єременко 7 січня 2018 р. виявив факти казнокрадства тогочасним Коцюбинським селищним головою О. Матюшиною, надіслав численні звернення у правоохоронні органи щодо цього.

Нагадаємо, що активістка Ірина Федорів заявляє, що ексмер Ірпіня, а нині кандидат у нардепи Володимир Карплюк обіцяв депутату $20 тисяч за переворот у селищі Коцюбинське під Києвом, але не заплатив цих коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 19:04 :47