Новини » Світ Читать эту новость на русском

Британська влада хоче викупити будинок Скрипаля

Будинок в Солсбері, де проживав колишній російський агент Сергій Скрипаль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Представник міської ради британського міста Солсбері Алістер Канінгем заявив, що влада викупить будівлю, в якій був отруєний Сергій Скрипаль і його донька Юлія.

Про це повідомляє Новое Время з посиланням на The Sun.

Рішення було прийнято, після того як влада переконалася в тому, що Скрипаль не повернеться знову жити в цей будинок.

Канінгем зазначив, що керівництво міста побоюється того, що будинок можуть купити люди, які захочуть зробити місце туристичною визначною пам'яткою.

«Саме тому рада хоче гарантувати, що будинок буде використовуватися лише в особистих цілях», – заявив Канінгем.

Нагадаємо, що 4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок в британському Солсбері.

Британська поліція вважає, що Скрипалі вперше зазнали впливу нервово-паралітичної речовини вдома – отруту розпорошили на ручку вхідних дверей.

Провівши кілька тижнів у несвідомому стані, Сергій і Юлія Скрипалі прийшли до тями. Юлію виписали з лікарні в квітні 2018 року, Сергія – в травні 2018 року.

За даними Лондона, за отруєнням Скрипаль стоїть Росія, а виконавцями злочину виявилися офіцери ГРУ. Москва заперечує звинувачення.

За даними британських правоохоронців, за замахом стоять російські офіцери ГРУ«Олександр Петров» та «Руслан Боширов» (справжні імена – Анатолій Чепіга й Олександр Мишкін).

Наприкінці вересня ЗМІ повідомляли, що британська поліція виявила третього підозрюваного, яким виявився громадянин Росії з вигаданим ім'ям «Сергій Федотов».Loading...