Новини » Суспільство 10 червня, 2019, 14:31
Асоціація Child.ua організувала благодійний дитячий фестиваль «Назустріч мрії»
<nbsp;>

З 6 по 9 червня 2019 року на мальовничому Прикарпатті у Моршині пройшов Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч Мрії». Захід вже втринадцяте проводить Асоціація Child.ua на чолі з Євгенією Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба асоціації Child.ua.

Фестиваль є унікальним майданчиком для творчих дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Та навіть попри це, вони працюють над собою та демонструють унікальні таланти та вміння.

«Щороку, коли дивишся в щасливі очі дітей, які досягають значних результатів та проявляють себе в творчості, розумієш, що вся наша робота варта того. Всі турбота та увага наших зіркових наставників, режисерів, партнерів та вихователів робить дітей надзвичайно щасливими і допомагає їхньому розвитку. Це і є нашою метою», – зазначила президент Асоціації Child.ua Євгенія Тимошенко.

<nbsp;>

Цього року у відбірковому конкурсі фестивалю взяла участь рекордна кількість учасників – понад 900 дітей різного віку та з усіх куточків України. За правилами, у конкурсі беруть участь різні вікові категорії – від 6 до 17 років, які змагаються у трьох основних жанрах: вокальний, хореографічний та оригінальний жанр.

Члени журі, до складу якого входять відомі українські артисти – Андріс Капіньш (голова журі), Анна Клюшниченко, Юрій Лук’яненко (Годо), МЯТА (Юлія Загорська), Євген Хмара та Світлана Тарабарова відібрали 208 півфіналістів, які і взяли участь у змаганні за головні призи фестивалю.

Обрані півфіналісти провели 3 насичені дні у творчому таборі разом із зірковими наставниками – організовували флешмоби, відвідували вокальні та хореографічні майстер-класи, танцювальні батли, спілкувалися зі своїми кумирами та боролися за омріяну перемогу.

Завершенням «Назустріч мрії» 2019 став фінальний концерт, на якому разом виступили учасники та їхні зіркові ментори – Юрій Лук’яненко (Годо), співачка МЯТА та Світлана Тарабарова.

<nbsp;>

Особливим сюрпризом для всіх учасників фестивалю став сольний концерт співачки МЯТИ. А переможці фестивалю отримали подарунки та путівки до творчого табору GALAXY CAMP. Його Асоціація Child.ua організовує для творчих дітей та підлітків, аби розкрити їх через творчість й мистецтво та допомогти їм реалізувати себе.

«Навчити дітей вірити в себе, розраховувати на власні сили, прагнути до перемог, не зупинятися та йти вперед – головні завдання, які ми ставимо перед собою. Я впевнена, що фестиваль «Назустріч мрії» дасть поштовх цим дітям до великого та професійного майбутнього», – зазначила Євгенія Тимошенко.

Нагадаємо, напередодні Великодніх свят Асоціація Child.ua організувала спеціальний кіносеанс для дітей з аутизмом.

Довідка:

Фестиваль «Назустріч Мрії» проходить з 2007 року. Він покликаний надати можливості для творчого розвитку дітям з нелегкою долею. Організатором фестивалю є Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій Child.ua на чолі з Євгенією Тимошенко. Щороку CHILD.UA проводить близько 30 благодійних заходів та допомагає 3 000 дітей. Організація займається соціалізацією та психологічною реабілітацією дітей, надає благодійну допомогу, допомагає їм культурно та творчо розвиватися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:41 :57